Trenutno gledate
Početna > Aktuelno > Dodeljeni mandati odbornicima za novi saziv Skupštine opštine Titel

Dodeljeni mandati odbornicima za novi saziv Skupštine opštine Titel

U Službenom listu opštine Titel broj 5 od 5.5.2016. godine objavljen je Izveštaj o sprovedenim izborima za odbornike Skupštine opštine Titel na izborima održanim 24. aprila 2016. godine. Na osnovu izbornog materijala primljenog od biračkih odbora Opštinska izborna komisija je utvrdila da je od 13053 birača koji su upisani u Birački spisak glasalo 9352 birača, što čini 71,65% od ukupno upisanih birača, utvrđeno je 244 nevažećih glasačkih listića, odnosno 9090 važećih glasačkih listića. Skupština opštine Titel broji 25 odbornika od toga će lista ALEKSANDAR VUČIĆ – SRBIJA POBEĐUJE sa osvojenih 4811 glasova imati 18 odborničkih mandata, lista IVICA DAČIĆ – „Socijalistička partija Srbije (SPS), Pokret Socijalista (PS) – VLADIMIR SORO“ sa osvojenih 1539 glasova imati 5 mandata i lista Dr VOJISLAV ŠEŠELJ – SRPSKA RADIKALNA STRANKA sa osvojenih 584 glasova 2 mandata.

 

Nakon utvrđivanja broja mandata koji pripadaju izbornim listama, mandati se dodeljuju sledećim kandidatima:

 

Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-SRBIJA POBEĐUJE

1. Dragan Božić 04.11.1962. Mr farmacije Šajkaš,Nikole Tesle 20

2. Marinko Trivunović 27.10.1975. Privatni preduzetnik Šajkaš,I.L.Ribara bb

3. Vesna Knežević 13.10.1958. Pravnik Titel,Glavna 11

4. Radovan Stojkov 04.01.1961. Zemljoradnik Gardinovci,Lenjinova 6a

5. Dragiša Trivunović 29.05.1990. Student Mošorin,Čarnojevićeva 51

6. Snežana Petrov 19.11.1971. Muzičar Titel,Dositejeva 10

7. Danko Panić 25.08.1990. Student Vilovo,22.oktobra 92

8. Bogoljub Marković 11.10.1987. Dipl. inženjer zaštite životne sredine Šajkaš,Zadružna 2

9. Andrea Lajko 09.02.1987. Student Lok,P.Drapšina 13

10. Petar Bagić 01.04.1973. Zemljoradnik Mošorin,Čarnojevićeva 87

11. Đuro Kukrić 26.10.1971. Mašinski tehničar Šajkaš,Đurđevačka 17

12. Nataša Božić 02.03.1990. Student Šajkaš,Omladinska 98

13. Risto Popović 22.10.1987. Dipl. ing. elektro. i računarstva Šajkaš,Sonje Marinković 73

14. Dejan Gajić 13.05.1982. Dipl. ekonomista Titel,A.Lajningena 39

15. Dušica Jovanović 13.12.1987. Frizer Mošorin,Čarnojevićeva 63

16. Džemal Ahmetović 14.01.1975. Kv. moler Lok,Ratarska 23

17. Miroslav Batić 10.10.1974. Bravar Mošorin,Kosovska 19

18. Mirjana Jovanović 17.03.1982. Vaspitač Titel,Zmaj Jovina 17

 

Izborna lista  IVICA DAČIĆ – „Socijalistička partija Srbije (SPS), Pokret Socijalista (PS) –VLADIMIR SORO“

1. Gojko Kostić 11.12.1978 preduzetnik Titel,Lukijana Mušickog 10

2. Milovan Trivunović 25.01.1970 trgovac Mošorin,Čarnojevićeva 71

3. Snežana Maleš 22.04.1960 ekonomski tehničar Titel, Ribarska 1

4. Pavle Petrović 31.12.1977 mašinski tehničar Titel, Baštenska 18a

5. Dragoje Bagić 29.08.1971. veterinarski tehničar Mošorin, Maršala Tita 47

 

Izborna lista Dr VOJISLAV ŠEŠELJ – SRPSKA RADIKALNA STRANKA

1. Ivana Zečević 24.07.1961. profesor Titel, T. Stanisavljevića 1

2. Svetozar Đaković 06.10.1966. instalater centralnog grejanja Šajkaš, S. Dimitrijevića 54

Ostavite odgovor

Top